Багато фарб, картин і подарунків: у Полтаві відкрили художню студію

Автор: Наталія Норіцина, 3 жовтня, 18:00

Фото: У Полтаві відкрили художню студію арт-центру Zelo


Учора в Полтаві пройшло урочисте відкриття художньої студії. Церемонію особисто  провів керівник арт-центру Zelo Ярослав Терновський. У програмі вечора – презентація центру та послуг, які він надає, колективне створення картини та подарунки від художника.

Нова студія арт-центру Zelo розмістилася в центрі міста поблизу Сонячного парку. Сам інтер’єр уже спонукає до творчості: картини на стінах та мольбертах, інсталяції, натюрморти. Викладачем студії буде відомий український художник Ярослав Терновський. Сам Ярослав родом з Полтави, навчався та проживав у Києві. Але півтора роки тому повернувся до рідного міста.

Спочатку Ярослав Терновський на волонтерських засадах займався з переселенцями з Донецької та Луганської областей, з бійцями АТО. Кількість тих, хто хотів навчатися в Ярослава, поступово зростала. Просто проводити заняття на базах громадських організаціях виявилося недостатнім. Результатом спільних прагнень полтавців та митців арт-центру стало відкриття студії.

Студія, у першу чергу, розрахована на дорослих людей. Займатися у ній може кожен охочий, не залежно від рівня підготовки. Головне – бажання навчатися.

Серед послуг, які можна буде отримати, доволі траційні курси «Малюнок для початківців», «Академічний малюнок», «Академічний живопис». Хоча є і дещо незвичні, наприклад, майстер-клас зі створення картини маслом. Суть майстер-класу полягає в тому, що кожен охочий може намалювати художнє полотно лише за одне заняття.  

«Мало хто може відпустити студента після першого заняття у студії з готовою картиною.  Дев’яносто відсотків людей, які приходять до нас, не вірять, що за одне відвідування можна написати картину, якщо ти ні разу не брав до рук ні олівця, ні пензля», – говорить продюсер арт-центру Zelo Олена Філімонова.

Хвилюватися про те, якою вийде картина, повинен викладач, переконаний Ярослав Терновський. Задача ж його учнів – творити й отримувати від цього задоволення.

Завдання учнів школи – творити й отримувати від цього задоволення.

Також у студії з’явиться нова послуга, якої раніше не було: арт-терапія. Поки що вона буде безкоштовною для відпрацювання програми. Терапія покликана допомогти людям відкритися, зануритися в себе, почути і зрозуміти себе. Заняття проходитимуть за участі художника, арт-терапевта і психолога, адже кожна риска, кожен відтінок на полотні дають змогу зрозуміти стан людини, якщо вона сама навіть не усвідомлює, що з нею відбувається.

Окрім безпосередньо презентації, на полтавців чекали приємні сюрпризи. Цього дня можна було придбати могли придбати кожен з курсів з 20% знижкою. Також серед присутніх були розіграні подарункові сертифікати на безкоштовне навчання та на 50% знижки.

Вручення нагород переможцям

Найбільше полтавцям запам’яталося колективне створення картини. Змішати фарби і залишити мазок на полотні міг кожен охочий. До процесу з радістю долучалися і наймолодші учасники заходу, і вже поважні гості. Не лякало нікого і те, що можна було забруднити руки і одяг фарбами. Менш ніж за годину спільними зусиллями полтавці створили велику картину, яку організатори обіцяють продати на аукціоні, а гроші витратити на розвиток студії.

 

Опублікована: 3 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація