«До листопада-грудня третю школу буде реконструйовано» – мер

Автор: Анна Єгорова, 11 серпня, 18:49

Фото: Засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради


Під час чергового засідання міськвиконкому 10 серпня мер Полтави Олександр Мамай закцентував увагу на відсутності проблеми навколо ремонту школи №3, нещодавно описану місцевими ЗМІ. Нагадаємо, на час реставрації заняття проводитимуть у ЗОШ №4, а «місцеві» учні займатимуться в другу зміну. Це обурює багатьох батьків.

«Я думаю, до листопада-грудня все буде реконструйовано. Не звертайте ні на кого увагу, діти всі повернуться до школи. Можливо, встигнемо до 1-15 вересня зробити початкову школу, і вона почне працювати набагато раніше. Ніхто це приміщення нікому продавати не буде», – зауважив Олександр Мамай.

За словами міського голови, після того як провели експертизу, з'ясували, що балка, яка тримала всю школу, повинна була впасти ще кілька років тому. Тому реставрацію почали терміново.

На виконання капітальних ремонтних робіт, будівництво, реконструкцію, реставрацію та благоустрій закладів освіти виділено понад 106 млн грн, за словами заступниці начальниці управління Ірини Надіної:

«Ремонтні роботи заплановані та проводяться у 81-му навчальному закладі. У цьому році розпочаті роботи з реставрації будівель навчальних закладів, які є пам'ятками архітектури – це Палац дитячої та юнацької творчості та спеціалізована школа № 3».

Ірина Надіна доповідає

Перша заступниця начальниці управління освіти Ірина Надіна доповіла, що в 2017-2018 навчальному році в місті функціонуватиме 50 загальноосвітніх навчальних закладів та 55 дошкільних навчальних закладів. Загальна кількість педагогів – п'ять з половиною тисячі.

На подарунки для 3 340 першокласників виділяють 680 тисяч гривень. Очікуваний контингент учнів 1-11-х класів – 28,5 тисяч, дошкільників – понад 13 тисяч.

Опублікована: 11 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація