myaesxiuhy4dhhgb

Двоє з чотирьох депутатів – Володимир Савченко та Мирослава Василенко – приєдналися до складу «Опозиційної платформи – За життя».

Про це оголосив Олександр Біленький під час відкриття сесії в п’ятницю, 28 лютого:

«Інформую про включення депутатів обласної ради Савченка Володимира Васильовича та Василенко Мирослави Миколаївни до складу депутатської групи "Опозиційна платформа – За життя" у Полтавській обласній раді».

Додамо, що наразі у списках РПЛ залишилося двоє – Валерій Калюжний та Владислав Мостовенко.

Склад фракції ОПЗЖ, про утворення якої оголосили на попередній сесії 20 грудня, відтепер налічує вісім осіб:

  • Олег Сазонов – голова депутатської групи;
  • Олександр Алексюк;
  • Володимир Говоренко;
  • Геннадій Нежурбіда;
  • Дмитро Півень;
  • Володимир Барчук;
  • Володимир Савченко;
  • Мирослава Василенко.

Як уже писав ЗМІСТ, на початку листопада 2019 року в Полтаві відбулася пресконференція політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Полтавській області. Головою обласної організації «ОПЗЖ» обрали Олега Сазонова, заступницею призначили Ольгу Барсукову, яка під час президентських виборів була членом ОВК по 145-му округу від Іллі Киви.

Що стосується міського осередку «ОПЗЖ». Нещодавно до Полтави приїздили Віктор Медведчук, Вадим Рабінович та Ілля Кива, аби представити голову міського осередку ОПЗЖ. Після цього невідомі облили фарбою офіс осередку «ОПЗЖ» у Полтаві. Наприкінці січня біля офісу ОПЗЖ з’явився МАФ, який Сергій Чередніченко встановив для охорони/агітації. Його визнали незаконним. Після цього голова соціалістичної партії України Сергій Чередніченко опублікував скріншоти листування, ніби то, з заступником і заступницею міського голови Полтави Олексієм Чепурко і Тетяною Юрченко. Вони це заперечили.

Також, після бійки народного депутата, голови Полтавського міського осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллі Киви у Київському ресторані «Моссо», Генпрокурор Руслан Рябошапка відкрив кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень ветерану АТО Михайлу Майману.

Обкладинка Тетяни Фальковської

Loading...