0sEAWcnQ6Y2DB2tM

Судова епопея між Ларисою Гольник та Олександром Ковжогою продовжується. У Київському районному суді розглянули позов проти відомої в місті судді. Приводом сьогоднішнього засідання стала заява Олександра Ковжоги щодо негативного висловлювання Лариси Гольник в ефірі «Сніданку 1+1» в його адресу. На розгляд справи прибув юрист компанії «1+1 Медіа».

Чергове засідання в справі розпочалося з палкої суперечки між учасниками процесу. Суддя Оксана Самсонова неодноразово впродовж слухання робила зауваження позивачу та представникові відповідача. Позивач постійно наголошував, що на нього несправедливо звели наклеп. Ще й зробили це в ефірі всеукраїнського каналу, що для нього  подібне до «катування»:

«Я вимагаю, щоб Лариса Гольник в студії 1+1 дала спростування своїм словам! Я не казав такого, що погрожую їй. І ніяких неправдивих фактів у ЗМІ я не поширював! Ще раз повторюю: ніякої дискусії між нами не було!» – емоційно відстоював точку зору Олександр Ковжога.

Олександр Ковжога

Натомість відповідачка Лариса Гольник заперечувала аргументи позивача і надала суду докази у вигляді документів та диску із записаною програмою. Вона не погодилася й з тим, що Олександр Ковжога постійно хоче долучити до справи, за її словами, «якихось невідомих загалу свідків»:

«Невже не достатньо тих фактів, що є? І як це не говорив? Я чула не раз приховані погрози. Тому й сказала це в ефірі. Можете ще раз передивитися той запис», – зазначила Лариса Гольник.

Представником зі сторони відповідача був юрист каналу «1+1» Сергій Фокін. Столичний адвокат, на підставі ст. 58 ЦПК України, доводив, що ефірна версія будь-якого телевізійного продукту зберігається в ефірі протягом 14 днів з моменту виходу. Тож зараз та програма нікому не завдасть шкоди, бо її ніяк знайти в інтернетпросторі:

«А так як це було 5 квітня 2017, більше, ніж півроку тому, який сенс взагалі в тому записі? Очевидні факти давно відомі. А позивач лише спекулює відомим телевізійним брендом. На моє переконання, справа давно себе вичерпала», – сказав Сергій Фокін.

Суддя Оксана Самсонова

Крім того, суддя задовольнила клопотання від обох сторін. Вони полягали у наданні документів, дисків. Коли відбудеться наступне засідання наразі невідомо, бо суддя Оксана Самсонова делікатно попросила журналістів покинути залу суду. Уже пізніше на своїй сторінці в мережі Ігор Гавриленко повідомив, що слухання у справі проведуть 28 листопада.

Loading...