На будівництво системи відеоспостереження «Безпечне місто» влада планує витратити 24,6 млн грн

Автор: Каріна Тютюнник, 16 серпня, 11:43

Фото: У Полтаві встановлять систему відеоспостереження «Безпечне місто» (Джерело - tengrinews.kz)


УЖКГ міськради 15 серпня оголосило тендер на капітальне будівництво в нашому місті системи «Безпечне місто», з орієнтовною вартістю 24,6 млн грн. Це друга спроба комунальників, оскільки минулого року вже оголошували торги для закупівлі обладнання вартістю 14 млн 389 тис. грн.

Управління житлово-комунального господарства виконкому Полтавської міськради проводить відкриті торги на придбання та встановлення системи відеоспостереження «Безпечне місто», – про це стало відомо з системи Prozorro.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має до кінця 2018 року встановити на ділянках міста, які потребують посиленого захисту та контролю 317 IP-відеокамер Hikvision, з яких:

  • 140 камер призначені для розпізнавання облич;
  • 62 камери – для розпізнавання номерних знаків транспортних засобів;
  • 102 камери – для огляду території;
  • 13 камер – для роботизованого огляду.

Організація-переможець має гарантувати 5 років експлуатації об’єкту та 36 місяців якісної роботи устаткування.

УЖКГ міста у 2016 р. вже оголошувало тендер на придбання обладнання охоронного спостереження з очікуваною вартістю майже 14,4 млн грн, але тоді процедуру закупівлі скасували.

Міська система відеоспостереження «Безпечне місто» – це сукупність ІР-периферійного, комунікаційного, відео та комп’ютерного обладнання, яке слугуватиме для забезпечення безпеки життя громадян, захисту  стратегічних об’єктів міста та комунального майна, підтримки безпечної життєдіяльності міста, посилення безпеки дорожнього руху, підвищення рівня розкриття правопорушень.

Даний проект реалізують згідно з рішенням міськради від 25 лютого 2016 року «Про затвердження програми «Безпечне місто»  на 2016 – 2018 роки». Запровадити систему вирішили після того, як невідомі масово потрощили меморіальні дошки воїнам АТО, винуватців, до речі, так і не знайшли.

Загалом на виконання Програми планують залучити з міського бюджету майже 34,4 млн грн.

 

Опублікована: 16 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація