photo_2021-05-01_11-10-22

Громадські активісти та депутати повернули на Монумент державний прапор України та революційний прапор ОУН.

Встановили прапори на Монумент брати Олександр і Віталій Сорокові. На акцію повернення прапорів зібралися кількасот полтавців. Про це повідомляє кореспондентка ЗМІСТу 1 квітня.

Громадський активіст Віталій Сороковий розповів, що прапори будуть під цілодобовою охороною Легіону-4 до 9 травня.

Голова наглядової ради ГО «Рух Полтавських Громад» Вікторія Мірошниченко розповіла, чому прапори мають перебувати на Монументі Слави:

«Ми маємо тримати прапори наші на пам'ятнику слави російської зброї, тому що в нас на даний час війна, тому що наші хлопці гинуть за наші прапори і на нас зараз дивиться вся Україна».

Як на Монумент повертали прапори, можна побачити тут.

Рішення щодо повернення прапорів на монумент Слави у Корпусному парку ухвалили 26 квітня на засіданні ГС «Координаційна рада учасників АТО», у якому брали участь також  представники громадськості та депутатського корпусу міста. 

Нагадаємо, 24 квітня з Монументу Слави у Полтаві зняли прапори. Міський голова Олександр Мамай у своєму телеграм-каналі написав, що він дав розпорядження зняти з Монументу Слави встановлені прапори.

Активіст Олександр Сороковий розповів ЗМІСТу, що прапори на Монументі планують поновити.

Секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов сказав, що фракція «Європейської солідарності» може запропонувати встановити флагштоки з українськими прапорами у центрі міста.

Партійне керівництво «Європейської солідарності» подало депутатське звернення щодо повернення прапорів на Монумент Слави.

ГО «Рух Полтавських Громад» зареєстрували лист-звернення з ескізом розташування тьох флагштоків з прапорами у Корпусному саду.

Раніше 8 квітня стяги з Монументу зняли працівники «Декоративних культур». 12 квітня їх на Монумент Слави повернули. Про це повідомляв Олександр Сороковий на власній сторінці у фейсбуці.

Про символізм прапорів на постаменті у центрі Полтави ЗМІСТ писав тут.

Loading...