6xKsODD2K4cr3O0T
6xKsODD2K4cr3O0T

????????????????????????????????????

У Машівському районі розташований інфраструктурний пункт державної газовидобувної компанії «Укргазвидобування», на який надходить «блакитне» паливо із 35 свердловин. Нещодавно на цьому об’єкті відбулася реконструкція, яка підвищила пропускну здатність газу.

Нагадаймо, що з 2016 року і по сьогодні «Укргазидобування» не отримало на Полтавщині погодження спецдозволу на користування надрами для розробки нових родовищ. Тому увагу сконцентрували на збільшенні продуктивності наявних свердловин.

До реконструкції на Східно-Полтавській установці комплексної підготовки газу Машівського нафтогазопромислу пропускна здатність дорівнювала 1 млн кубометрів газу. Після спеціальних робіт значення зросло до 1 млн 700 тис. кубометрів газу. До слова, цього об’єму палива вистачить, щоб взимку обігріти жителів Левади та Подолу.

На цей об’єкт «стікається» газ із 35 свердловин «Укргазвидобування». Потім «блакитне» паливо направляється в магістральний газопровід «Єфремівка – Диканька – Київ».

Східно-Полтавська установка підготовки газу

Довідково

ПАТ «Укргазвидобування» – найбільша державна газовидобувна компанія України. У травні 2016 року ПАТ «Укргазвидобування» презентувало Кабміну Програму «20/20», згідно з якою УГВ планує у 2020 році видобувати 20 млрд кубічних метрів газу. За підсумками 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» досягло показників видобутку на рівні 15,25 млрд кубометрів газу. Це на 4,4%, або на 645 млн кубометрів більше, аніж у 2016 році.

Loading...