Офіційна заява коаліції громадських організацій «ОГО. Полтава» з приводу нападу на суддю Ларису Гольник

Автор: Анна Єгорова, 23 листопада, 16:15

Фото: Громадські організації Полтави підтримують суддю Ларису Гольник


Громадські організації міста вимагають від місцевих правоохоронців дієвого розслідування, обіцяють слідкувати за його ходом і готують акцію з метою припинити свавілля в Октябрському районному суді, де працює суддя-викривачка Лариса Гольник.

Колективні звернення направлені начальнику ГУ НП в Полтавській області Андрію Замахіну, начальнику прокуратури Полтавської області Миколі Кармазіну, начальнику УСБУ Полтавської області Юрію Рахівському.

Загальні вимоги:

  1. Всебічно та прозоро розслідувати факт нападу на суддю та її чоловіка Ігора Гавриленка ввечері 22 листопада;
  2. Гарантувати безпеку потерпілим на час розслідування;
  3. Сприяти виконанню припису Ради суддів України про скликання позачергових зборів суддів Октябрського районного суду з наступним переобранням його голови Олександра Струкова.

Крім місцевих правоохоронців, громадськість міста звертається до голови Нацполіції, НАБУ, САП і народних депутатів. Також коаліція просить усіх, кому відома будь-яка інформацію з приводу інциденту, повідомити її правоохоронцям і представникам «ОГО. Полтава».

Повний текст колективного звернення:

22 листопада 2017 року у місті Полтава було скоєно напад на відому Вам суддю-викривачку Октябрського районного суду міста Полтави Ларису Гольник та її чоловіка Ігора Гавриленка, яким було завдано фізичної шкоди невідомими особами. Останні втекли з місця подій.

Ми, коаліція громадських організацій міста Полтави «ОГО.Полтава», обурені нападом на суддю-викривачку Октябрського районного суду міста Полтави Ларису Гольник та її чоловіка Ігора Гавриленка та переймаємося їхньою безпекою. Лариса Гольник відома гучною справою про розкриття пропозиції хабара їй як судді Полтавським мером Олександром Мамаєм. На пані Ларису здійснюється постійний тиск протягом тривалого часу, зокрема в її професійному середовищі з боку Голови Октябрського районного суду м. Полтави Олександра Струкова.

Ми вважаємо фізичне насилля неприпустимим. Вчинені дії проти Лариси Гольник розцінюємо як залякування та помсту за її професійну діяльність. Ми не допустимо такого свавілля в нашому місті та разом станемо на захист справедливості.

 Керуючись Законом України «Про звернення громадян», просимо Вас вжити належних заходів реагування щодо прискорення висновків по справі мера Мамая та винесення підозри винним.

Про результати розгляду звернення та вжиті заходи просимо повідомити членів коаліції за адресою: 36020, м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 12 у встановлений законодавством термін.

Опублікована: 23 листопада 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація