eyhdswh9ls6oujyc

6 квітня почали діяти нові обмежувальні заходи, пов’язані з загрозою поширення коронавірусу, ухвалені Кабміном. Протягом одного дня поліціянти склали 18 адміністративних протоколів про порушення правил карантину.

Про це повідомив пресофіцер Нацполіції області Юрій Сулаєв. Порушення правил карантину стосувалися: 

  • перебування у громадському місці без маски – 6 протоколів; 
  • перебування на спортивних та дитячих майданчиках – 4 протоколи; 
  • перебування у парках та скверах – 3 протоколи; 
  • перебування на вулиці без документів, що засвідчують особу – 4 протоколи; 
  • торгівля, що порушує правила карантину, – 1 протокол. 

Від початку карантину складено 90 адміністративних протоколів з урахуванням тих, що перелічено вище. 8 стосувалися порушень правил самоізоляції, ще 8 – перевезень громадським транспортом понад встановлену кількість пасажирів. Решта – правил торгівлі (протоколи складали як на громадян, так і на підприємців). 

Юрій Сулаєв пояснив: поліціянти переважно проводили профілактичні бесіди. Якщо ж правопорушник ігнорував зауваження правоохоронців, складали адміністративний протокол. 

Тричі адміністративні протоколи складали на чоловіка через порушення правил самоізоляції. ЗМІСТ також проаналізував постанови судів щодо справ про адміністративні правопорушення, що, станом на 2 квітня, викладені в Єдиному державному реєстрі судових рішень. 

Нагадаємо, в Україні ввели надзвичайну ситуацію та продовжили карантин до 24 квітня. ЗМІСТ писав, які обмеження у зв’язку з загрозою поширення коронавірусу нині діють. Відповіді на найпоширеніші запитання щодо чинних обмежень можна прочитати за посиланням

З 22 березня вулиці міста патрулюють поліціянти та військові. З 18 березня скасували перевезення автомобільним та залізничним транспортом як у межах Полтавської області, так і між регіонами.

Loading...