7sn8iqir4z4axy5x

Загалом адміністративних протоколів про порушення правил самоізоляції в області – 5. Тричі фіксували одного й того ж чоловіка, що повернувся з-за кордону.

Про це розповів речник Нацполіції області Юрій Сулаєв. Сказав, усі порушники проживають у районних центрах. 

Поліція має перелік людей, які приїхали з-за кордону, тому повинні бути на самоізоляції. Правоохоронці, сказав Сулаєв, спілкувалися з їхніми сусідами та лікарями. Тому, щойно хтось бачить, що ця людина залишає місце самоізоляції, одразу телефонують до поліції. 

Загалом через порушення правил карантину в області складено 54 адміністративні протоколи. 7 – на перевізників, які набирали до салону понад 10 пасажирів. Решта порушників – це ті, хто намагався продовжити торгівлю попри заборону. 

Наразі інформацію про правопорушників передали до суду. Мінімальний штраф – 17 тис. грн. Але його розмір, як і винуватість, визначатиме суддя. Протоколів про кримінальну відповідальність на Полтавщині нині не зареєстровано. 

З 22 березня вулиці міста патрулюють поліціянти та військові. З 25 березня у громадському транспорті може одночасно їхати «половина салону». Раніше не можна було перевозити понад 10 пасажирів. З 18 березня скасували перевезення автомобільним та залізничним транспортом як у межах Полтавської області, так і між регіонами. 

Loading...