Підвищили зарплати – поповнили бюджет: 500 компаній Полтавщини почали платити працівникам більше

Джерело – kurkul.com
Унаслідок роз’яснювальної роботи Державної податкової служби з січня по вересень цього року понад 500 роботодавців підвищили розмір заробітної плати найманим працівникам.
Про підвищення зарплат повідомили 29 жовтня у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.
У межах цієї роботи з січня по вересень цього року 255 підприємств та 283 фізичні особи‑підприємці підвищили розмір заробітної плати найманим працівникам.
Збільшення офіційних виплат забезпечило додаткові надходження до місцевого бюджету:
- 1 млн 310 тис. грн податку на доходи фізичних осіб
- майже 1 млн 600 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Загальна сума додаткових надходжень становить понад 2,9 млн грн.
У Головному управлінні ДПС наголошують, що офіційне працевлаштування гарантує працівникам соціальні права та захист, а для громади – стабільні фінансові ресурси.
Податкова служба продовжить інформаційно‑роз’яснювальні заходи та закликає роботодавців дотримуватись трудового законодавства задля захисту працівників і наповнення місцевого бюджету.
Нагадаємо, що 10 жовтня Полтавська обласна військова адміністрація оприлюднила дані стосовно зарплати в громадах та селищних радах області. Інформація актуальна станом на початок жовтня 2025.
Таким чином, середня заробітна плата, згідно з інфографікою, становить 25,9 тис. грн. Найменше отримують в Краснолуцькій раді — 16,9 тис. грн, найбільше – в Полтавській обласній раді, а саме 47,8 тис. грн.