Підземні переходи Полтави таки ремонтуватиме фірма Тузенка

Автор: Анна Єгорова, 12 червня, 12:24

Фото: Підземний перехід Полтави


Вчора, 11 червня, міські комунальники оприлюднили намір укласти договір із ТОВ «Асфер груп», підприємством-переможцем аукціону на реконструкцію двох полтавських підземок.

За реконструкцію підземного переходу на перехресті вул. Шевченка та Європейської запросили 14 млн 93 тис. 556 грн. Реконструювати перехід по вул. Соборності згодилися за 10 млн 311 тис. 920 грн.

Крім «Асфер груп», на тендери подавалася ще одна фірма – полтавське ТОВ «Будівельник-2016» з на кілька сотень тисяч гривень вищими пропозиціями. Проте жоден з учасників під час аукціонів не торгувався.

Нагадаємо, відремонтувати переходи мають до 20 грудня 2018 року. Реконструкція передбачає встановлення скляних накриттів, ремонт вхідних груп, прилеглої території, заміну покриття підлоги, ремонт стелі. Також, переходи мають обладнати додатковими перилами. Як виглядатимуть об’єкти після завершення робіт можна переглянути тут.

Ще під час сесії 24 травня міський голова розповів, що роботи планують розпочати в липні:

«Якщо буде все гаразд, усередині липня розпочнуться гіперкапітальні роботи. Розпочнемо з даху, щоб якомога довше працювати до осені».

Зазначимо, для «Асфер груп» це не перший серйозний підряд за свої 5 місяців існування. Його засновником є екс-кандидат в нардепи від партії «Сильна Україна» Володимир Тузенко. Від початку заснування фірма взяла участь у 47 процедурах і з них виграла 43. Сума виграних пропозицій – більше 16,3 млн грн.

Нещодавно з ТОВ «Асфер груп» полтавські комунальники уклали договори на ремонт тротуарів 5 вулиць.

Інші дві відомі фірми Тузенка – «Феропол» і «Полтава Білд» – фігуранти кількох проваджень.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 12 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація