Полтава планує передати державі проблемні ділянки доріг на Київському та Харківському шосе

Автор: Вікторія Баберя, 14 лютого, 17:08

Фото: Полтава планує передати державі проблемні ділянки доріг на Київському та Харківському шосе (Джерело - energolife.info)


Відрізок міжнародної траси у межах Полтави може перейти у державну власність.

Земельні відрізки автомобільної дороги державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський у межах Полтави можуть передати із комунальної власності у державну.

Відповідний проект рішення міськради «Про передачу земельних ділянок для експлуатації автомобільної дороги державного значення (міжнародна) М-03 Київ — Харків — Довжанський,  в межах м. Полтава, із комунальної власності територіальної громади міста Полтава у державну власність» опублікували на сайті Полтавської міської ради 5 лютого.

Проект рішення передбачає передачу дев’яти земельних ділянок у державну власність Полтавської ОДА. Загальна площа ділянок, які розташовані на вулицях Харківське та Київське шосе, складає 16,36 га.

Полтавське міське управління земельних ресурсів та земельного кадастру має підготувати відповідний акт приймання-передачі земельних ділянок для підписання з Полтавською ОДА.

Сьогодні, 14 лютого, на засіданні бюджетної комісії розглянули та прийняли питання про передачу земельних ділянок у державну власність. Надалі за даний проект рішення депутати міськради проголосують на черговій сесії.

Наразі відрізок дороги державного значення значення М-03 Київ — Харків — Довжанський у межах Полтави перебуває в аварійному стані і потребує ремонту, адже вибоїни, деформації та тріщини дорожнього покриття створюють загрозу для руху автівок.

Нагадаємо, восени суд скасував штраф для начальника УЖКГ міста Сергія Сінельника за ігнорування вимог поліції щодо проведення ремонтних робіт на Київському, Харківському шосе, вулицях Половки та Курчатова.

Опублікована: 14 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація