58P1o0zQfuvPmiXJ

У міській раді провели чергове засідання робочої групи комітету з питань доступності та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Згідно зі змінами в законодавстві, збільшилася відповідальність за зупинку чи стоянку транспортних засобів. Це стосується місць, де дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю та позначених відповідними […]

У міській раді провели чергове засідання робочої групи комітету з питань доступності та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Згідно зі змінами в законодавстві, збільшилася відповідальність за зупинку чи стоянку транспортних засобів. Це стосується місць, де дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю та позначених відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою.

Раніше управлінням патрульної поліції міста разом з комітетом доступності проводили різні профілактичні акції на вулицях Полтави. Зокрема біля автостоянок, де є місця для транспортних засобів для людей з інвалідністю.

У ході засідання

Інспектор зі зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у місті Полтава Марина Зінюха зауважила, що порушення несуть за собою відповідальність, але люди на подібні заклики реагують погано:

«Роз’яснювали громадянам, що штрафувати ми можемо, але ж, перш за все, потрібно облаштувати такі місця відповідно до вимог. На відділ безпеки дорожнього руху при управлінні патрульної поліції будуть покладені функції контролю за відповідним належним оформленням дорожньої інфраструктури, організації дорожнього руху, зокрема і в напрямку, який стосується паркомісць для людей з інвалідністю».

Про випадок із життя розповів один з учасників засідання:

«Я сам інвалід. Мені доводилося спілкуватися з колегами. Однак не всі зважають. Хоча у нас є Закон, є табличка із знаком».

Дискусія в кабінеті головного архітектора міста

Зі змінами у законодавстві багато організацій міста звернулися до управління житлово-комунального господарства з проханням облаштувати автостоянку відповідно до вимог, з урахуванням місць для паркування для людей з інвалідністю. Так, за словами заступника начальника міського управління ЖКГ Костянтина Малька, нині замовлено близько 50 дорожніх знаків, що встановлять у цьому році.

На завершення, робоча група звернулася до присутніх представників засобів масової інформації посприяти у виготовленні та розміщенні соціального відео-ролику на зазначену тему. А також учасники обговорення домовилися вже наступного дня зустрітися та об’їхати об’єкти, де нині відремонтували вулиці, щоб їх проінспектувати. І домовилися разом переглянути плани розміток для внесення правок.

 

Loading...