Полтавка стала срібною призеркою Чемпіонату світу з пауерліфтингу

Учора в американському м. Орландо стартував Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів. Представниця від України – полтавська спортсменка Дарія Бражник, у боротьбі з двома росіянками виборола «срібло».
Як повідомляє «Полтавщина Спорт», Дарія виступала у рідкісній категорії – до 43 кг, тому суперниць в неї було всього двоє – росіянки Поліна Кирилова та Катерина Жильцова.
Спочатку полтавка вела конкурентну боротьбу за «золото» Чемпіонату з Поліною Кириловою. За підсумком двох вправ у обох було в активі по 187,5 кг.
Однак у заключній вправі дівчина поступилася: у становій тязі наша замлячка показала максимальний результат 112,5 кг, росіянка ж перемогла із серйозним відривом, піднявши 127,5 кг.

За трьома вправами Дарія Бражник посіла друге місце, маючи в активі 300 кг, «бронза» – у Катерини Жильцової з 292,5 кг. У переможниці в цій категорії Поліни Кирилової – 315 кг.