UURnANfY0sjV7buM

Полтавська спортсменка Анна Плотіцина виборола дві нагороди міжнародних легкоатлетичних змагань: «золото» – в естонському Тарту та «срібло» –  у Валь-де-Рей (Франція). Як повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України, 24-го січня Анна завоювала золоту нагороду на змаганнях з легкої атлетики у Тарту Martin Kutman Memorial. Полтавка стала першою, подолавши дистанцію у 60 метрів з бар’єрами за […]

Полтавська спортсменка Анна Плотіцина виборола дві нагороди міжнародних легкоатлетичних змагань: «золото» – в естонському Тарту та «срібло» –  у Валь-де-Рей (Франція).

Як повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України, 24-го січня Анна завоювала золоту нагороду на змаганнях з легкої атлетики у Тарту Martin Kutman Memorial. Полтавка стала першою, подолавши дистанцію у 60 метрів з бар’єрами за 8,15 секунди.

Анна Плотіцина під час змагань у Портланді (Джерело - www1.pictures.zimbio.com)

«Срібло» Анна здобула вже 27-го січня на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Валь-де-Рей. За інформацією ФЛАУ, спортсменка повторила час, показаний в Тарту – 8,15 с, випередивши Нооралотту Незірі з Фінляндії на тисячні долі секунди. Однак, швидшою стала угорка Лука Козак з результатом (8,09 с).

Loading...