Полтавські волонтери розігрують на благодійному аукціоні гільзи артилерійських снарядів, аби придбати дрони для військових

Переможець отримає комплект, до якого входять гільзи радянські калібрів 122 і 152 мм, а також тубус для гільзи калібру 122 мм західного зразка.
Взяти участь можна у коментарях під описом лота в телеграм-каналі «Ми готові. Полтава». Учасники розіграшу відразу перераховують 250 грн на проєкт з придбання дронів, і надсилають скріншот у коментарі. Переможця оберуть сьогодні о 21:00 рандомно.
Додамо, що боєкомплекти радянського зразка калібру 152 мм, що знаходяться на озброєнні української армії, закінчуються. Тому з часом такий набір може мати додаткову цінність для знавців військової справи.


Усі кошти від цього та наступних лотів підуть на придбання двох дронів DJI Mavic 3. Вони потрібні у дві бригади, де в основному служать військові з Полтавщини – 81-шу окрему аеромобільну бригаду та 92-гу окрему механізовану бригаду імені кошового отамана Івана Сірка.

Mavic 3 має ряд переваг над іншими дронами:
- Максимальний час польоту без вітру – 46 хв, з вітром – 40 хв
- Передача відеосигналу – 15 км
- Внутрішня пам’ять – 8 GB
- Максимальна висота – 6 тис. м
- Тип керування – Wi-Fi
- Максимальна якість знімків за допомогою 2 камер Hasselblad
Вартість двох «пташок» із додатковими акумуляторами – 195 тис. грн.
Раніше волонтери розігрували ігрову футболку ФК «Ворскла», тубус для транспортування гранатомета NLAW, книгу «Провінційний архітектор» з автографом Бориса Тристанова, сертифікат на патріотичне тату та ігрову футболку ФК «Ворскла», тубус з-під протитанкового ракетного комплексу Javelin, патріотичне тату, книгу Сергія Жадана з автографом автора «Антена».
Також на користь ЗСУ розіграли книгу «Ukraїner. Країна зсередини», марки серії ««Русский воєнний корабль ... всьо», вузлову ляльку-мотанку, транспортно-пусковий контейнер ПТРК «Стугна-П», ящик для зберігання 2 ПТРК SAAB AT4 84mm, книгу Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» з автографом автора, картину полтавського художника Вартана Маркаряна «Рілля», набір керамічного посуду з Опішні, кальян з лімітованої серії, польську марку, присвячену Володимиру Зеленському та картину Андрія Гілля. Усього вдалося зібрати 131965,67 грн.
Кошти передавали до «Полтавського батальйон небайдужих» на придбання амуніції та автівки для військових, на проєкт з придбання квадроцикла, пікапа і дронів на краудфандинговій платформі ЗМІСТу.