Пожежа екскінотеатру Котляревського

На відео потрапив невідомий чоловік та момент початку задимлення у приміщені. Згодом на відео видно пожежників.

17 грудня на youtube-каналі видання 0532 опублікувало відео ймовірного підпалу приміщення екскінотеатру Котляревського. Відео можна переглянути за посиланням.

За інформацією видання, «Старнайт» передасть відео поліції.

Нагадаємо, що 9 грудня, вночі до будівлі Полтавського дворянського зібрання виїхали співробітники охоронної фірми «Явір-2000», адже в закладі «Терраса. Територія м'яса» спрацювала сигналізація. Охоронці не побачили нічого підозрілого, а згодом почули всередині гучний звук. Потім вогонь охопив заклад.

Дзвінок про пожежу надійшов до рятувальників о 4:30 ранку. До гасіння пожежі задіяли 14 одиниць техніки та 56 людей особового складу.

О 9:15 пожежа була локалізована.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі у будівлі. Попередньо справу розслідуватимуть за статтею № 270 – порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Згідно зі статтею, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

На місці пожежі в будівлі екскінотеатру Котляревського загинула людина. Поліція ідентифікувала, що ним виявився місцевий хлопець, 1993 року народження.

Пожежу ліквідувати о 13:06. На місці почала працювати експертна група ДСНС, аби з’ясувати причини виникнення вогню.

Згідно з рішенням міської комісії ТЕБ і НС ухвалили рішення, що по периметру пошкодженої після пожежі будівлі встановлять тимчасову огорожу та охорону.

Збитки підприємців через пожежу в екскінотеатрі Котляревського становлять приблизно 100 мільйонів гривень. За ці кошти підприємці раніше відремонтували будівлю, вентиляцію та опалення.

Loading...