fF6TtxKBezD5mqK7

Сьогодні, 29-го січня, під час засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку області відбувся фінальний етап конкурсу на посаду керівника цієї установи. Тож, віднині очолюватиме Наглядову раду 35-річний екс-очільник Полтавського відділення «Дельта-банку» Ігор Колодій. Про призначення на своїй Facebook-сторінці повідомляє перший заступник голови облдержадміністрації, голова Наглядової ради Андрій Пісоцький. На засідання Ігор Колодій підготував відеопрезентацію свого […]

Сьогодні, 29-го січня, під час засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку області відбувся фінальний етап конкурсу на посаду керівника цієї установи. Тож, віднині очолюватиме Наглядову раду 35-річний екс-очільник Полтавського відділення «Дельта-банку» Ігор Колодій.

Про призначення на своїй Facebook-сторінці повідомляє перший заступник голови облдержадміністрації, голова Наглядової ради Андрій Пісоцький. На засідання Ігор Колодій підготував відеопрезентацію свого бачення розвитку Полтавщини загалом, механізмів залучення ресурсівта подальші дії Агенції. Тож, підтримали кандидатуру Ігоря Колодія одностайно. 

Члени Наглядової ради (Джерело - соцмережі)

Відомо, що Ігор Колодій у 2004 році закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі. До 2014 року працював, згідно з сайтом ПУЕТ, начальником Полтавського відділення ПАТ «Дельта-банк». У 2015 році, за даними ЦВК, балотувався до Полтавської міської ради від політичної партії «Патріот».

Довідка

Агенція регіонального розвитку Полтавської області утворена з метою розвитку, як області в цілому, так і окремих її територій, громад, стимулювання міжнародної співпраці та активізації транскордонного співробітництва у рамках реалізації спільних проектів, сприяння залученню інвестицій та позик у регіональну економіку, формування позитивного іміджу області. Нагляд за діяльністю установи здійснює Наглядова рада.

Loading...