Вартість проїзду в громадському транспорті не підвищуватимуть до 25 грн, а встановлення такої ціни самовільно порівнюють із мародерством.

Про це повідомив міський голова Полтави Олександр Мамай 13 травня:

«Ми прочитали інформацію про вартість проїзду 25 грн і повідомляємо, що такого не буде. За 50 грн люди на роботу не їздитимуть. Хто буде власноруч піднімати ціну до такого рівня, ми будемо розбиратися з цими людьми, як з мародерами».

Нагадаємо, що 13 травня приватні перевізники не виїхали або виїхали частково на міські маршрути Полтави через відсутність пального.

За словами голови Асоціації пасажирських перевізників Полтавщини Юрія Лупаєнка, перевізники зараз не мають можливості заправляти транспорт через відсутність пального і його вартість:

«Навіть коли воно є, не вистачає коштів, щоб заправити машини. Питання підняття тарифів перевізники не піднімали, бо у нас йде війна, тому ми першими цього питання не ставили. Перевізники не пропонували рішень щодо ситуації в місті, але ми надаємо транспорт, возимо військових, якщо звертається ОВА, бо вони нас заправляють. Ми робимо це безкоштовно, але питання в пальному». 

У коментарі виданню «Полтавщина» Юрій Лупаєнко повідомив, що нині економічно обґрунтованим тарифом є 25 грн, а проїзд за 15 грн компенсує тільки витрати на пальне. 

Міська влада Полтави повідомляла про намір провести зустріч із постачальниками палива для розв'язання проблеми з забезпеченням.

Loading...