П’ятиденний страйк перевізників в Полтаві завершився: водії маршруток вийшли на лінії

Автор: Вікторія Баберя, 16 травня, 08:55

Фото: П’ятиденний страйк перевізників в Полтаві завершився


Як і обіцяли приватні перевізники, після затвердження рішення про підвищення тарифів у транспорті Полтави, вони вийшли на маршрути.

Містом курсують і маршрутки, і тролейбуси, на зупинках натовпу людей немає – все йде як і завжди. Полтавці раді, що можна дістатися до роботи без проблем, навіть якщо тариф вже 5 грн, а не 4.

Пригадаємо, учора, 15 квітня, рішенням виконкому затвердили два проекти рішень щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів у транспорті Полтави.

Згідно з ними, затвердили ціну на проїзд на основі попереднього регуляторного акту : 5 грн в автобусах та 3 грн у тролейбусах.

Пригадаємо, бойкот маршрутчиків розпочався 11 травня. Перед цим водії написали заяви на звільнення, аргументувавши це низькими заробітними платами і недопустимим, на їхню думку, тарифом на проїзд у 4 гривні. На другий день страйку з громадського транспорту на полтавських дорогах можна було побачити тільки тролейбуси, а на третій день зупинки громадського транспорту були переповнені. У зв’язку з відсутністю маршруток, полтавські тролейбуси були настільки переповнені, що кілька з них таки не витримали перенавантаження.

Нагадаємо, що ЗМІСТ вирішив дізнатися про ситуацію з транспортом у інших містах, і виявилося, що найбільш розвинений комунальний автопарк у Вінниці.

 

Опублікована: 16 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація