У Полтаві зранку через велике навантаження зламалися два тролейбуси

Автор: Віталій Крицький, 14 травня, 10:35

Фото: У Полтаві зранку через велике навантаження зламалися два тролейбуси (фото Олега Журавльова)


За словами начальника КП «Полтаваелектроавтотранс» Євгена Зайцева, у вівторок, 14 травня, о 7:30 у двох тролейбусів виникла несправність із елементами підвіски через завелику кількість пасажирів, тому транспортні засоби виїхали на ремонт.

Посадовець розповів, що сьогодні в першу зміну на роботу вийшло 48 тролейбусів, в обідній час буде близько 30 одиниць, а ввечері – 43.

«У нас дуже велике навантаження. Були випадки, що кондукторам ставало зле, адже працювати по 8-9 годин в таких умовах дуже важко. Учора, наприклад, були пошкоджені двері в двох одиницях, а вже сьогодні два тролейбуси о пів на восьму зійшли з маршрутів, оскільки зламалися пневморесори – елемент підвіски», – повідомив Зайцев.

Він наголосив, що з кожним днем тролейбусному парку працювати стає все важче:

«Так, виручка зросла. Але якщо ми говоримо про прибуток, то ми ще не рахували витрати. Ви ж самі бачите, як тролейбуси виходять із ладу. Кількість машин, які сходять із маршрутів, – більшає. Тому про прибуток поки ніякої мови не йде».

Зазначимо, у четвер, 16 травня, о 10:00 у Полтаві скликають позачергову сесію міської ради. На ній депутати мають затвердити умови договору гарантії Полтавської міськради перед КП «Полтаваелектроавтотранс», щоб пришвидшити процедуру придбання 40 тролейбусів за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, у Полтаві триває четвертий день страйку приватних перевізників. На маршрути виходить лише транспорт КП «Полтаваавтоелектротранс». Приватні перевізники стверджують, що розірвали договори на пасажирські перевезення.

Питання з підвищенням тарифів на перевезення пасажирів у Полтаві розглядали на засіданні містобудівної комісії 10 та 11 травня. Проте, ніякого рішення по збільшенню тарифу не ухвалили – не вистачило голосів аби «протягнути» питання та розпочати процес підвищення тарифів у громадському транспорті на основі попереднього регуляторного акту (5 грн в автобусах, 3 грн – у тролейбусах). Члени комісії попередньо вирішили скликати позачергове засідання на середу, 15 травня, аби знайти вихід із транспортної ситуації в місті.

ЗМІСТ висвітлював позицію міської влади та приватних перевізників щодо транспортного колапсу.

Опублікована: 14 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація