Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото ЗМІСТу)

Депутатська комісія перевірила реанімаційне відділення Лубенської лікарні інтенсивного лікування. Завідувач реанімаційного відділення був п’яним. Наразі там триває службове розслідування.

Раніше головний лікар Сергій Наталенко повідомив, що завідувач реанімаційного відділення Олександр Ткаченко знаходився на лікарняному із гіпертонічним кризом. 

Начальник управління охорони здоров'я виконавчого комітету Лубенської міської ради Віктор Ківа каже, що Олександр Ткаченко вийшов з лікарняного:

«Заввідділення вийшов з лікарняного у понеділок, 26 квітня. Він написав пояснювальну записку. Наразі триває службове розслідування. Головного лікаря Сергія Наталенка зобов’язали провести службове розслідування. Ним створена комісія всередині закладу».

Нагадаємо, комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства без попередження виїхали у лікарню. Завідувач відділення Олександр Ткаченко запропонував одному із депутатів оглянути відділення. На це погодилася депутатка міської ради Аліна Савка. За її словами її одягли у спецогляд та повели оглядати відділення. Завідувач був без захисного одягу. 

За словами Савки, вона зрозуміла, що Ткаченко був у стані алкогольного сп’яніння. Алкотестер показав алкогольне сп’яніння 1,9 проміле.  Більше можете дізнатися за посиланням.

Пізніше  коли поліція приїхала зафіксувати факт, що лікар п’яний, то головний лікар Сергій Наталенко повідомив поліціянтів, що завідувач тепер сам пацієнт лікарні і його  тривожити не можна, бо у нього гіпертонічний криз.

У сюжеті ТСН повідомили, що Олександр Ткаченко на лікарняному. Телефонною розмовою з журналісткою служби новин сказав, що наразі почуває себе краще:

«Поки я на лікарняному я не хочу надавати жодної інформації з цього приводу». 

Loading...