У центрі Полтави діє акція допомоги безпритульним тваринам (ФОТО)

Автор: Євгенія Каблучка, 1 червня, 11:27

Фото: У Полтаві акція допомоги безхатнім тваринам


Біля ОЦЕВУМу 31 травня розпочалася благодійна акція на підтримку бездомних тварин. Продовжиться вона й сьогодні,  1 червня.

Організатором благодійного заходу є народна школа сучасної хореографії «Тотус». Як пояснила керівниця танцювального колективу Олена Швачко, акція має кілька цілей. Одна з них – виховати в дітей любов до тварин. Також зібрані кошти планують направити на заходи, які мають не допустити збільшення популяції безпритульних котів і собак. 

Благодійна ініціатива представляє собою ярмарок та виставку тварин. «Заробляють» гроші на стерилізацію чотириногих вихованці різноманітних гуртків ОЦЕВУМу. Святковий концерт приготували й учасники «Тотусу». Усі кошти, вилучені з продажів, витратять на тварин.

Ящик для збору грошей

Наприклад, учні «Барвінку» продавали власні роботи. За словами керівниці гуртка Людмили, на ярмарку продавали картини зі стрічок та бісеру, паєток та природніх матеріалів. Скільки продали і скільки вдалося «вторгувати», Людмила не відповіла, бо не встигла підрахувати.

До ініціативи доєднався й полтавський бізнес – поруч з саморобними картинами продавали шкарпетки з Мачух. Представниця фірми Тетяна розповіла, що товару купили на 400 гривень.

Крім фінансової допомоги, у містян є можливість підтримати інакше: принести крупи, сухі корми, миски та відра, ланцюги, нашийники, засоби проти паразитів тощо. Також є нагода придивитися хатнього улюбленця.

Нагадаймо, що благодійна акція біля ОЦЕВУМу (вул. Соборності, 67) триватиме й сьогодні, 1 червня, до 19:00.

 У Полтаві акція допомоги безхатнім тваринам

У Полтаві акція допомоги безхатнім тваринам

У Полтаві акція допомоги безхатнім тваринам

У Полтаві акція допомоги безхатнім тваринам

У Полтаві акція допомоги безхатнім тваринамУ Полтаві акція допомоги безхатнім тваринамУ Полтаві акція допомоги безхатнім тваринамУ Полтаві акція допомоги безхатнім тваринамУ Полтаві акція допомоги безхатнім тваринамЗібрати кошти на стерилізацію тварин допомагали шкарпеткиКартина від вихованців БарвінкуУ Полтаві акція допомоги безхатнім тваринам

Фото авторки та Олега Журавльова

Опублікована: 1 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація