cebygmtbsfpbh4pm

10 велосипедів закуплять для працівників управлінь та департаментів Полтавської міської ради.

З такою ініціативою виступила керівниця проєкту GIZ  «Інтегрований розвиток міст в Україні» у Полтаві Ірина Брижань. Під час засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури у вівторок, 2 червня, були затверджені технічні вимоги для велосипедів, шоломів та спеціальних жилетів. Про це повідомив у середу, 3 червня, радник міського голови Роман Широких:

«Якщо комусь із співробітників міської ради потрібно поїхати по місту по службі, вони записуються у відповідального за них. Далі беруть велосипед та їдуть по справах. Потім повертаються і записуються, що здали його».

Наразі реалізація закупівлі 10 велосипедів для працівників міськради знаходиться на етапі оголошення тендеру від компанії GIZ. 

Також під час засідання робочої групи проєктувальник Володимир Семко презентував проєкт організації дорожнього руху (ОДР) по вул. Героїв АТО та вул. Яківчанська. Додамо, що у нових схемах ОДР буде враховано організацію велоруху на проїжджій частині шляхом:

  • нанесення нової розмітки;
  • встановлення нових дорожніх знаків.

Роман Широких повідомив, що тепер проєкт ОДР має затвердити поліція, яка може вносити власні корективи. 

На наступному засіданні, 5 червня, мають обговорити облаштування велоінфраструктури на пілотних вулицях міста, впровадження байкшерингу та визначення переможця в бліцконкурсі з дизайну велозупинок. 

Нагадаємо, що обговорювати закупівлю велосипедів для працівників міської ради почали ще у січні 2020 року. 

Loading...