7VO0EiIzemUIWE7l

Найближчим часом на базі слідчого управління ГУ НП Полтавщини запрацює детективний підрозділ. Про це повідомив заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв сьогодні, 30-го січня, під час спільного з представниками Консультативної Місії Євросоюзу візиту до Полтави. Як повідомляють на Facebook-сторінці поліції Полтавщини, у Полтаві з’явиться новий відділ правоохоронців слідом за Миргородом, де вже більше року на базі […]

Найближчим часом на базі слідчого управління ГУ НП Полтавщини запрацює детективний підрозділ. Про це повідомив заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв сьогодні, 30-го січня, під час спільного з представниками Консультативної Місії Євросоюзу візиту до Полтави.

Як повідомляють на Facebook-сторінці поліції Полтавщини, у Полтаві з’явиться новий відділ правоохоронців слідом за Миргородом, де вже більше року на базі територіального підрозділу упроваджують пілотний проект зі створення відділів поліцейських детективів.

«Експеримент триває рік і ми вже бачимо суттєві позитивні зміни в якості роботи, та впевнені, що такий досвід поступово пошириться на інші підрозділи Полтавщини і всю Україну. Найближчим часом свою роботу почне ще один відділ детективів – на базі слідчого управління ГУНП. Сподіваємось, що вже скоро ми побачимо нову парадигму діяльності поліції, а громада отримає більш високий рівень сервісу», – розповів Костянтин Бушуєв.

Андрій Замахін, Костянтин Бушуєв під час зустрічі (Джерело - соцмережі)

Наразі ж, за інформацією начальника відділу комунікації ГУ НП Полтавщини Юрія Сулаєва, процес формування детективного підрозділу вже розпочався:

«На даний момент обрали тільки голову. В мене ще немає прізвища, але знаю, що вже комісія прийняла рішення. Оголошений конкурс на посади наразі триває».

Також, під час зустрічі у рамках реалізації проекту передали необхідну техніку для експериментального підрозділу детективів в Миргороді. Фотоапарати, ноутбуки, копіювальну техніку, спортивне та господарське обладнання загальною вартістю близько двох мільйонів гривень придбали за кошти Консультативної Місії Євросоюзу.

«Головним очікуванням проекту є реалізація найкращих європейських практик, а головне завдання – зниження бюрократії, особистий ріст кожного співробітника новоствореної служби і загальне підвищення рівня розкриття злочинів. А нова техніка європейського рівня суттєво допоможе детективам у досягненні цих цілей», – зазначив керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер.

Під час візиту до Полтави передали техіку для детективного підрозділу Миргорода (Джерело - соцмережі)

 Нагадаємо, полтавські активісти знайшли розтрощені після ДТП автівки поліціянтів на ремонті у гаражах.

Loading...