Влада Полтави публікує лише третину інформації про транспортну систему міста

Автор: Каріна Тютюнник, 18 серпня, 16:47

Фото: На сайті міськради можна знайти лише третину інформації щодо транпортної системи Полтави (Джерело - poltava.solydarnist.org)


Фахівці Дніпропетровського координаційно-експертного центру з питань регуляторної політики проаналізували рівень прозорості транспортної системи Полтави. З’ясувалось, що на сайті міськради у вільному доступі перебуває трохи більше, ніж 32 % від усієї інформації.

Сьогодні в приміщенні Полтавської філії Суспільної Служби України відбулася конференція «Створення прозорої транспортної системи у містах України».

Працівники ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» протягом травня–червня 2017 р. проаналізували офіційні веб-сторінки 22 місцевих рад та їх профільних підрозділів у сфері транспорту. 

«Це чи оприлюднені на сайті договори з перевізниками, як обговорюється, як встановлюється тариф на перевезення, як оновлюється транспорт, а він повинен оновлюватися після капітального ремонту або придбання нових автобусів, тролейбусів. Також це, чи є програми, пов'язані з електротранспортом, із маршрутним транспортом, автомобільним»,розповідає про складові перевірки експерт Центру Анатолій Стоян.

Як повідомляє телеканал «Місто», у результаті моніторингу з’ясувалось, що на сайті Полтавської міськради доступно трохи більше, ніж 32 % від усієї необхідної інформації. У порівнянні з іншими містами – це середній показник.

Найбільше інформації про транспортну галузь можна знайти на сайтах Житомирської, Луцької, Вінницької та Чернівецької міських рад.

Найменше – на сайтах Харківської, Херсонської і Тернопільської міськрад, рівень інформації в них не перевищує 4%.

Опублікована: 18 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація