Володимир Данілов поліг у бою 15 березня на Донеччині. Без найріднішого чоловіка залишилися його дружина, донька та онучка.

Про це повідомили у другому відділі Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 17 березня. 

До повномасштабного вторгнення 56-річний Володимир Данілов жив у Глобиному. З першого дня великої війни захисник служив у роті охорони міста на посаді старшого бойового медика. 18 лютого військовослужбовця перемістили до військової частини А7097, де він служив на посаді командира 3-го стрілецького батальйону. 

Після майже місяця служби воїн героїчно загинув, рятуючи під обстрілами поранених побратимів. Це сталося 15 березня поблизу Красногорівки, що на Донеччині. У Володимира Данілова залишилися дружина, донька та онучка. 

Вічна пам’ять українському захисникові.

17 березня біля Свято-Успенського собору попрощалися з полеглими захисниками Станіставом Каплуновським, Валентином Джунем та Олександром Яківцем.

На фронті склав голову 39-річний воїн Олександр Бобир. Останній бій з ворогом військовослужбовець прийняв 14 березня під Бахмутом.

Тракторист і доброволець, який двічі повертався на фронт після поранень, поліг під Бахмутом. Воїна поховали на Полтавщині.

Loading...