За порушення терміну виконання земляних робіт підприємство «Мекомсервіс» отримало адмінпротокол

Автор: Каріна Тютюнник, 16 серпня, 17:35

Фото: Підприємство "Мекомсервіс" отримало адмінпротокол за недотримання Правил благоустрою (Джерело - www.rada-poltava.gov.ua)


Працівники інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста провели рейд-перевірку ділянки по вул. Серьогіна, де вже протягом 5 місяців виконуються земляні роботи. У результаті перевірки фірмі-виконавцю вручили адмінпротокол.

Дозвіл на порушення об'єктів благоустрою для встановлення зовнішніх інженерних систем ДП «Мекомсервіс» отримало ще в квітні. З того часу термін дії дозволу подовжували двічі. Останній термін був до 15 серпня. Проте, земляні роботи на ділянках вул. Комарова та Серьогіна досі не завершені.

Відповідно до статті 59 п. 1 Правил благоустрою, виконавці до початку і в ході виконання робіт зобов'язані огородити щитами місце проведення земляних робіт, установити сигнальні стрічки та відповідні дорожні знаки. Також необхідно огороджувати дерева дерев'яними щитами та захищати їх від пошкодження. Категорично заборонено залишати на проїжджій частині вулиць, тротуарах, газонах землю та будівельне сміття. 

Проте виконавці робіт по вул. Серьогіна та Комарова вимог Правил благоустрою не дотримуються. Через це відбувається забруднення пішохідної частини вулиці та обмежується вільний в'їзди до автостоянок. Огорожа місця проведення земляних робіт відсутня і лише після останньої перевірки інспекції тут з'явилася сигнальна стрічка.

Підприємство

Співробітники інспекції з приводу порушень Правил благоустрою зверталися безпосередньо до керівництва вищезазначеного підприємства. Проте ні генеральний директор Олег Гриценко, ні комерційний директор Віктор Кузьменко ніяк не відреагували та для складання протоколу про порушення до Інспекції не з'явилися. 

Сьогодні, під час чергової перевірки, начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом Володимир Рак вручив офіційний протокол про адміністративне правопорушення комерційному директорові Віктору Кузьменку.

У відповідь підрядники запевнили, що до Дня незалежності абсолютно усі роботи будуть виконані, сміття буде вивезуть, а об'єкти благоустрою повністю відновлять.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради

Опублікована: 16 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація