Затриманий за хабар поліцейському перевізник вніс заставу та вийшов із СІЗО

Автор: Анна Єгорова, 5 лютого, 18:13

Фото: Юрій Лупаєнко вийшов із СІЗО (Джерело - poltava.to)


Юрій Лупаєнко, якого підозрюють у пропозиції та наданні хабара керівнику патрульної поліції області, мав перебувати два місяці під вартою або сплатити заставу в розмірі 136 тисяч гривень. Сьогодні, 5 лютого перевізник покинув слідчий ізолятор.

Цю інформацію повідомили в прес-службі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації.

Журналістам ЗМІСТу також стало відомо, що Юрій Лупаєнко заявлятиме апеляційну скаргу на ухвалу Октябрського райсуду.

Нагадаємо, суддя Ірина Блажко 2-го лютого визначила йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Якщо підозрюваний згоджується на заставу – він має здати свій закордонний паспорт, аби виключити ризик втечі.

Такий захід пропонував і прокурор Олександр Савченко, однак, на думку обвинувачення, застава мала б сягати 965 тис. грн.

Адвокати Лупаєнка Григорій Фелоненко та Олександр Харченко наполягали у повній відмові у задоволенні клопотання у зв'язку з необґрунтованістю підозри та відсутністю доказів щодо ризиків.

Юрій Лупаєнко в залі суду

Суддя Ірина Блажко також задовольнила клопотання слідчої Тетяни Кравченко про арешт майна: власне «хабара» та мобільного телефону підозрюваного.

Як відомо, 31 січня правоохоронці області повідомили, що затримали перевізника під час спроби дати хабара Віталію Мельничуку, керівнику Управління патрульної поліції Полтавської області. За версією слідства, Юрій Лупаєнко пропонував 20 000 грн за «лояльність» патрульних до порушень водіїв на маршрутах перевізника. Провадження відкрите з початку грудня; за цей період підозрюваний вже дав Мельничукові 10 тис. грн – за один місяць «допомоги».

За надання хабара службовій особі з відповідальним становищем законодавство України (ч.3 ст. 369 ККУ) передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Опублікована: 5 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація