Андрій Матковський прокоментував вихід Тетяни Паутової з фракції «БПП» у Полтавській міській раді

Автор: Віталій Крицький, 4 жовтня, 17:51

Фото: Андрій Матковський


Голова фракції «БПП “Солідарність”» у Полтавській міській раді Матковський впевнений, що депутатка прийняла емоційне рішення через сімейні проблеми й впевнений, що нинішній формат коаліції полтавських депутатів тимчасовий.

У п’ятницю, 4 жовтня, на сесії Полтавської міської ради депутатка від «БПП “Солідарність”» Тетяна Паутова заявила про вихід із фракції. Вона пояснила своє рішення тим, що опозиційність «БПП» не дозволяє конструктивно виконувати депутатські повноваження. До того ж вона розповіла, що через її рішення їй надходять погрози.

Голова фракції «БПП “Солідарність”» у міській раді Андрій Матковський під час засідання не коментував дії колеги, однак потім поділився враженнями:

«Я б не брався це коментувати, бо знаю, що у Тетяни великі сімейні проблеми. Учора вона була на регламентній депутатській комісії, де на неї тиснула полтавка Марія Бикова. Я знаю, що у Тетяни нервовий зрив, вона на ліках. Згодом спокійно розберемося. Думаю, це все і вплинуло на її рішення. Просто емоційний зрив».

Андрій Матковський не виключає, що всі його колеги колись можуть вийти з фракції. На його переконання, взагалі не коректно говорити, що він має відношення до політсили експрезидента Порошенка:

«Ми маємо відношення до полтавців. Є Європейська Солідарність, а БППвже немає. Але є ми. Свого часу ми пішли від пропрезидентської сили, бо так вирішили полтавці. І коли я піду звітуватися перед людьми, я запитаю, від якої партії йти в депутати та чи йти взагалі».

Також Андрій Матковський наголосив, що готовий працювати у різних форматах коаліції та вкотре наголосив на важливості ротації секретаря міської ради

«Я, як голова фракції, готовий спілкуватися з усіма й знаходити різні компромісні шляхи. Треба робити ротацію секретаря міської ради. Необхідно звільняти заступника міського голови з питань ЖКГ й інших працівників, які отримують гідну заробітну плату, але не відпрацьовують її».

Михайло Шевченко і Андрій Матковський на сесії

На запитання, яким чином Андрій Матковський збирається знайти голоси на переформатування влади, він відповів коротко:

«Нічого вічного не буває – тільки любов».

До слова, наразі фракція «БПП» у міській раді налічує сім депутатів: Олександр Глазов, Володимир Корчака, Майя Матвеєва, Андрій Матковський, Юлія Мелкумова, Віталій Павлій та Вячеслав Федоряка.

До списку можна віднести й позафракційного Сергія Луценка, але він, ймовірно, починає віддалятися від орбіти Андрія Матковського. Щонайменше, показовим стало його голосування за петицію про відставку секретаря міської ради Олександра Шамоти.

Проте зовсім не виключено, що Матковський, як і у 2015 році, знову розглядає можливість прийти до влади від пропрезидентської сили тільки вже від команди Володимира Зеленського. Якщо й не сам особисто, то через своїх поплічників.

Владислав Призов (посередині) профінансував виборчу кампанії Бобляха на 17 тис. грн

Щонайменше його колега, депутат, колишній студентський мер міста і випускник ПДАА Олександр Глазов товаришує зі студентами аграрного університету й резидентами «Ліги Сміху». Вони, нагадаємо, профінансували виборчу кампанію обраному депутату від «Слуги Народу» по 145-му мажоритарному округу Андрія Бобляха.

Опублікована: 4 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація