Фото – Суспільне

В Україні запустили пілотний проєкт «Вихователь безпеки» задля створення безпекового середовища у закладах освіти для школярів та вчителів під час війни.

Такі фахівці працюватимуть у 49 школах пʼяти областей України. На Полтавщині до цього проєкту долучилася тільки Мачухівська громада.

Наразі громада підібрала кандидата, який після 4-тижневого навчання приступить до роботи. Про це ЗМІСТу 22 вересня розповів речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

Суть пілотного проєкту «Вихователь безпеки» полягає у запровадженні в кожній територіальній громаді посади вихователя, який відповідатиме за безпекові питання школи. Вихователем може бути цивільна людина у штаті територіальної громади.

Функції вихователя безпеки:

  • створення інфраструктури на прилеглій до закладу освіти території;
  • проведення інформаційно-освітніх заходів;
  • комунікація з батьківським комітетом, з адміністрацією школи, з поліцією, ДСНС та іншими структурами до повноважень яких входить створення безпекового дитячого середовища.

Нагадаємо, ініціатором проєкту стало Міністерство внутрішніх справ. 

15 серпня разом із керівництвом ДСНС Полтавщини, Департаментом освіти Полтавської обласної військової адміністрації та головою Мачухівськоїї громади керівництво Нацполіції Полтавщини підписали меморандум про партнерство та співпрацю задля безпеки в освітньому процесі.

Loading...