x6r5geectqchhwa2

Намір балотуватися на посаду міського голови Полтави Олександр Мамай  задекларував наприкінці квітня цього року. Наступним кроком стало визначитися з політсилою. Переконатися, що Мамай стане головним кандидатом від новоствореної партії «За майбутнє» вдалося у липні. Саме тоді кандидат почав агітувати на фоні партійної символіки, а в Полтаві почали з’являтися білборди та сітілайти з написами «Майбутнє» та […]

Намір балотуватися на посаду міського голови Полтави Олександр Мамай  задекларував наприкінці квітня цього року. Наступним кроком стало визначитися з політсилою.

Переконатися, що Мамай стане головним кандидатом від новоствореної партії «За майбутнє» вдалося у липні. Саме тоді кандидат почав агітувати на фоні партійної символіки, а в Полтаві почали з’являтися білборди та сітілайти з написами «Майбутнє» та «Олександр Мамай за майбутнє». Сам ексмер раніше не заявляв, що планує стати кандидатом від цієї політсили. 

Варто відзначити, що наприкінці квітня полтавським пенсіонерам роздавали продуктові набори, які пообіцяв Олександр Мамай як допомогу в карантин, у пакетах з написами «Мамай за народ». Напередодні цього, соратник Мамая Валерій Пархоменко очолив регіональний осередок партії «Народ». А в перші тижні карантину допомогу волонтери роздавали у брендових пакетах «Совісті України». Це свідчить про те, що ексмер Полтави дійсно певний час визначався з якою політсилою піде на місцеві вибори. Вибір зупинився на політсилі «За майбутнє», яку пов’язують з Ігорем Коломойським, бо головою партії є його соратник Ігор Палиця.

За кожним кандидатом, як правило, завжди є команда. Мамай ще не представляв офіційно «своїх людей». Але вони почали постійно з’являтися в анонсах до дитячих свят і переглядів фільмів, які влаштовує кандидат в мери Олександр Мамай. 

ЗМІСТ вирішив зібрати невеликі профайли людей, які публічно підтримують ексмера на місцевих виборах.

Валерій Пархоменко. У минулому працював в апараті Полтавської облради. Протягом 2004-2006 року він був заступником керівника апарату обласної організації «Партії регіонів». Після цього Пархоменко працював помічником нардепа Едуарда Павленка і був заступником  голови та керівника апарату Полтавської ОДА до 2014 року. Згодом, чоловік став членом виконкому Полтавської міськради й працював до 2018 року.

У минулому Пархоменко – член команди «Рідного міста». Потім, під час звільнення Оксани Деркач з посади секретаря міського голови Полтави та відставки тодішнього мера Олександра Мамая, посварився з Олександром Удовіченком. Політичну кар’єру продовжив у «Єдності» Оксани Деркач. 

У 2020 році став очільником регіональної організації політпартії «Народ», але публічно підтримує кандидата від партії «За майбутнє». Разом з Мамаєм він виступає на заходах у місті та «світиться» в соціальних мережах.

Валерій Пархоменко (Фото з сторінки Олександра Мамая)

Євген Дикань – полтавський приватний підприємець, із 2013 по 2018 рік очолював Раду підприємців. Також у минулому він – член команди «Рідного міста», але після звільнення Оксани Деркач та її виходу з партії підприємець став на бік політикині й також пішов з команди. Сьогодні Дикань очолює громадську організацію «Підприємці Полтавщини» і декларує підтримку Олександру Мамаю на цих виборах. Євген Дикань – один із тих, чиє ім’я опиниться у партійному списку до міської ради.

Маріанна Соліман. Полтавська рестораторка та підприємиця, співвласниця ресторану по франчайзингу Shade Burger. Крім того, є засновницею торгової мережі «ХАНУМА» й однойменного народного кафе. Вона так само йтиме на місцеві вибори по партійному списку «За майбутнє» до міськради й декларує у соцмережах приналежність до партії.

Маріанна Соліман з Олександром Мамаєм (Фото– з особистої сторінки Маріанни Соліман)

Максим Малько. Полтавець, очільник кількох підприємств, що зареєстровані у Полтаві – ТОВ «Вінегретта», «Овочевий бум». Також є в переліку членів команди партії «Народ».

Ігор Еренбург. У 2018 році був призначений начальником Полтавського обласного управління водних ресурсів, а в кінці травня 2020 року уже подав декларацію після звільнення. За освітою спеціалізується на міжнародній економіці. Його ім’я є в переліку команди місцевої партії «Народ», а невдовзі опиниться у партійних списках до ради від «За майбутнє».

Володимир Корнійчук. У 2015 році став очільником Афганської організації в Шевченківському районі Полтави. У минулому – депутат міської ради від «Рідного міста», якого відкликали у 2018 році, після звільнення Оксани Деркач. У коментарі «Полтавщині» Олександр Мамай сказав, що Володимир Корнійчук стане один з кандидатів по списку політсили «За майбутнє».

Сергій Бойко. Полтавський приватний підприємець, очолює ГО «Єдина Полтавщина». Інформацію про цю людину також можна знайти на сайті партії «Народ», але Сергій Бойко так само публічно підтримує «За майбутнє» і агітує за цю політичну партію.

Ярослав Мартинюк. У минулому був депутатом Полтавської міської ради від «СДП». Його відкликали після звільнення Оксани Деркач у 2018 році. Тоді він заявив про вихід з фракції. Сьогодні декларує підтримку Олександра Мамая на виборах і виступає з ним на заходах у Полтаві від «За майбутнє».

Ярослав Мартинюк та Олександр Мамай на афіші заходу від партії

Нещодавно Юрій Бражник спільно з Ольгою Савченко розповіли про плани партії на Полтавщині, діяльність осередку та вибір кандидатів, які представлять «Слугу народу» на місцевих виборах. В осередку вважають, що їм вдасться знайти кандидата на посаду міського голови Полтави, який зміг би перемогти Олександра Мамая (він наразі має найбільше шансів перемогти з-поміж інших кандидатів).

Додамо, ЗМІСТ писав про потенційних кандидатів на посаду міського голови Полтави від «Слуги народу». Один з них – забудовник Сергій Іващенко. Він уже заявив, що братиме участь у  місцевих виборах за підтримки місцевої асоціації бізнесу. Окрім нього, наміри балотуватися на посаду міського голови озвучили:

Нагадаємо, Ольгу Савченко призначили очільницею обласного осередку політичної партії на початку червня. Вона є заступницею голови депутатської фракції партії та заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. Також Ольга Савченко юристка в галузі міжнародного та фінансового права і займається веденням процесів в Міжнародних Арбітражах.

Loading...