yto5leqye7ipplmy

У 2019 році більше відходів утворили тільки у Дніпропетровській області.

Минулоріч на Полтавщині додалося 97 млн 442 тонн відходів. Серед них є відходи усіх рівнів небезпеки – від надзвичайно небезпечних до малонебезпечних. Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Усі відходи на Полтавщині за 2019 рік становлять 22,1% від загальної кількості в Україні. Здебільшого, такий результат отримали через видобуток та збагачення залізної руди ПАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Майже 63 млн тонн відходів утворилися саме внаслідок цього.

Перше місце, у рейтингу утворення відходів регіонами,  посіла Дніпропетровська область. Там утворили 251 млн 981 тис. тонни – це 57% від усіх відходів в Україні. Всього ж в Україні утворилося 441 млн тонн сміття.

Додамо, що відходи поділяються на чотири класи небезпеки. До небезпечних відходів належать ті, що мають фізичні, хімічні, біологічні та інші небезпечні властивості, які створюють або можуть створити значну небезпеку для навколишнього середовища і здоров’я людини та потребують спеціальних методів і засобів поводження з ними.

До небезпечних входять відходи, що мають небезпечні властивості – токсичність, вибухонебезпечність, пожежонебезпечність тощо.

Нагадаємо, що ЗМІСТ  розповідав про сміттєпереробний завод на Полтавщині, який можуть невдовзі побудувати. Також київські журналісти  зняли відео про Макухівське сміттєзвалище.

Додамо, що Мінприроди  створило карту сміттєзвалищ. Варто зазначити, що сміттєзвалища на Полтавщині  займають 535 гектарів.

Також ЗМІСТ  писав про плани нового очільника Держекоінспекції на Полтавщині.

Loading...