Полтавців закликають долучитися до благодійного арт-марафону на підтримку юної художниці-переселенки

Автор: Каріна Тютюнник, 26 грудня, 10:21

Фото: (Джерело - zelo.ua)


У Полтаві збирають кошти на ліки та реабілітацію юної художниці з Горлівки Уляни Миронової. Для цього арт-студія Zelo організовує марафон, суть якого в обмін на благодійний внесок кожен може отримати картину зі списку пропонованих. Акція триватиме до 6-го січня.

Як повідомляє художній керівник і художник арт-студії Zelo Ярослав Терновський, ідея організації марафону виникла після того, як до нього звернулась сама Уляна. Вона попросила допомогти продати свої картини.

«Це були малюнки і живопис, за якими вгадується велика любов до мистецтва. А ще невгамовне бажання змінити своє життя», – розповідає художник.

Ярослав Терновський (Джерело - zelo.ua)

Як повідомляють на сайті арт-студії, Уляна народилась в Горлівці Донецької області. У дівчини природжений талант до малювання. Однак юна художниця з дитинства страждає на S-подібний сколіоз грудного відділу четвертого ступеня. З роками ситуація погіршилась: зараз Уляні 16 років, вона змушена навчатись вдома і пересуватись лише в корсеті.  

У 2014 році, з початком бойових дій на Сході країни, сім'я Уляни як вимушені переселенці опинилась в Диканьці Полтавської області. Напередодні Різдва сталося диво – лікарі «ОХМАТДИТу» згодились зробити дівчині операцію безкоштовно, уже зібрані гроші на спеціальну конструкцію (близько 100 тисяч гривень), яка допоможе утримувати хребет Уляни. Однак потрібні ще додаткові медикаменти і дорога реабілітація. Можливості відкладати операцію більше немає, тому вже зараз необхідна допомога.

Уляна Миронова (Джерело - zelo.ua)

Щоб допомогти зібрати кошти на лікування Уляни кожен може перерахувати будь-яку посильну суму на картку мамі дівчини, а взамін обрати живопис в подарунок. Перелік картин на сайті арт-студії.

Кожен день на Facebook-сторінці з’являтиметься картина, з описом історії створення, почуттів, які хвилювали художника, тому кожен може обрати полотно на свій смак.

Щоб отримати картину достатньо вказати в коментарі до внеску слово ZELO і номер телефону. Після цього з благодійником зв’яжуться, щоб уточнити, яку саме картину необхідно надіслати (за вартість пакування і доставки доведеться заплатити самостійно).

«Дива дійсно трапляються! І творять їх, звісно, люди. Їхні дії, думки, бажання. Напередодні Різдва у кожного з вас є можливість створити Диво!», – наголошують організатори.  

Крім цього, полтавці можуть підтримати талант і мрію Уляни, зробивши у неї замовлення портрету. Замовити роботу можна через її Facebook-сторінку або за телефонами: 063911 53 43, 095419 28 59.

Реквізити картки «ПриватБанку»:

4149 4978 1747 8599 – отримувач: мама Миронова Тетяна.
Телефон мами – 050973 55 21.

Опублікована: 26 грудня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація