На голосування в рамках «Бюджету участі 2018» винесуть два проекти по впорядкуванню Прирічковго парку

Автор: Наталія Норіцина, 17 серпня, 18:37

Фото: Робоча зустріч представників Інституту розвитку міста та авторів проектів


На засіданні робочої групи, створення якої ініціювали 15 серпня під час попереднього обговорення  програми на 2018 рік, автори двох однотипних проектів із благоустрою Прирічкового парку домовилися між собою, які саме ініціативи хочуть реалізувати.   

Основна мета зустрічі – дійти згоди між авторами проекту, щоб максимально реалізувати ті ініціативи, що стосуються розвитку Прирічкового парку. Обидва проекти належать до великих та передбачають фінансування в розмірі 1 млн кожен.

Координатор проекту Артем Іванюк зазначає, що реалізувати два проекти з благоустрою парку не вдасться. У кращому випадку переможе один із них. У гіршому – голоси полтавців розпорошаться між цими двома проектами і жоден не отримає необхідної для реалізації підтримки.

«Обидва проекти гарні, цікаві. Щоб створити всі умови для перемоги і реалізації цієї ідеї, авторам проекту було запропоновано об’єднати свої зусилля», – пояснює мету зустрічі Артем Іванюк.

У ході зустрічі автори проектів домовилися, що подадуть один великий (на 1 млн грн) та один маленький (на 300 тис грн.) проект. Великий проект передбачає благоустрій парку з мінімальним втручанням у природний комплекс: встановлення освітлення у місцях, де це необхідно, монтаж дитячого майданчика, створення пішохідної доріжки, якою можна буде пересуватися у вологі погоду, розширення зони пляжу зі збереженням відкритої зони для проведення спортивних змагань, кінопереглядів та фестивалів. У рамках малого проекту планують облаштувати смугу перешкод з природних матеріалів.

Згідно Положення про проведення конкурсу, автор проекту може вносити у свої корективи в документ протягом 5 днів після оприлюднення списку поданих проектів.  Публікації ще не було, зазначає Артем Іванюк, тому в авторів ще є час внести зміни до своїх проектів та подати їх у новій редакції.

На зустрічі також були присутні координатори проекту NewRun, які теж зацікавленість у  розвитку парку, оскільки проводять там масштабні спортивні заходи. Щоб допомогти авторам проектів реалізувати максимум з того, що вони запланували, представники NewRun взяли на себе зобов’язання встановити інформаційні стенди на території парку. А також пообіцяли, що підтримають ці два проекти і закликатимуть голосувати місцевих спортсменів, оскільки Прирічковий парк – одне з найпопулярніших місць для заняття бігом.  

Опублікована: 17 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація