Поетичну вечірку в Полтаві присвятили народинам Володимира Висоцького

Автор: Ольга Браславець, 25 січня, 10:17

Фото: У Полтаві відбулася поетична вечірка, присвячена дню народження Володимира Висоцького


24-го січня полтавці зібрались у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара на поетичну вечірку до 80-річчя Володимира Висоцького «Мені є що сказати».

25-го січня відомому поетові, музиканту та барду виповнилося б 80 років. Тож, напередодні цього дня його шанувальники зібрались, аби згадати свого кумира.

Кажуть, що Володимир Висоцький жив так, як писав свої вірші і співав свої пісні. Тому багатьом його творчість близька. На вечорі лунали вірші та пісні Висоцького у виконанні Юрія Трейгеля, Антона Нестеренка та Маргарити Мостової. Ведучими вечора були Вікторія Піскова та Андрій Осадчий.

Юрій Трейгель

Наталія Рисенко, завідувачка відділу соціокультурної роботи бібліотеки, говорить, що провести такий захід хотіли давно:

«Ми старались показати все якомога ширше, вивчали його пісні, його тексти, поезію. Тому все, що з нами було сьогодні…з нами був Володимир Висоцький. Ми розуміємо, що такі яскраві, талановиті особистості потрібні сьогодні людям. Тому бібліотека гостро реагує на всі ті тенденції, які зараз витають в суспільстві, ми робимо такі заходи, нам це цікаво».

Полтавці зібрались на вечорі пам'яті Володимира Висоцького

Гості також почули рідкісні записи пісень Володимира Висоцького у його власному виконанні. Загалом, захід відвідало близько 30-ти людей.

Опублікована: 25 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація