Резервна лінія: вода у мікрорайоні Полтави не зникатиме разом зі світлом

Джерело – «Полтававодоканал»
Фахівці «Полтававодоканалу» завершують монтаж спеціальної резервної лінії електропередач для насосної станції.
На вул. Дослідній прокладають повітрянокабельну лінію. Вже встановили вісім нових опор, на які зараз підвішують кабель. Також готують траншеї для підземних ділянок мережі. На об’єкті працює команда з восьми фахівців, щоб впоратися якнайшвидше. Про те, що вода не зникатиме зі світлом, повідомили 4 березня в «Полтававодоканалі».
Раніше насосна станція залежала від тієї ж лінії електропередач, що і житлові будинки. Коли мікрорайон знеструмлювали за графіком, насоси зупинялися, і люди залишалися без води.
Після завершення робіт насосна станція отримає автономне живлення. Навіть якщо у квартирах не буде світла, станція продовжуватиме працювати. Майже 4 тис. 600 мешканців 109-го мікрорайону матимуть воду.
За словами головного енергетика підприємства Андрія Шкурата, монтаж планують завершити в найкоротші терміни. Одразу після цього проведуть тестування та запустять нову лінію в роботу.
Раніше ЗМІСТ писав, що у 109-мікрорайоні під час знеструмлень зникає і вода. Секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова каже, що така ситуація – не тільки у жителів цього мікрорайону.
«У нас є 109-мікрорайон. Там проблеми з постачанням гарячої води і їм багато років. Частина квартир перейшли на бойлери, але не всі», – говорить член виконкому Олексій Чепурко.
«109-мікрорайон. Частина багатоповерхівок. Вода відсутня під час відключень світла. Підкачка не працює», – каже голова Подільської районної у Полтаві ради Сергій Білокінь.
«Не тільки в цьому мікрорайоні така ситуація», – каже секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
ЗМІСТ писав, що загалом 12 котелень потрапляють під графіки обмежень. Після зниження температури повітря їх запускають від альтернативних джерел живлення у години відключень світла.