viUdMSZl95w9IvJV

ТОВ «Агросельхозтехніка», 25% якого належить ексдепутату міськради Володимиру Хоменку, може без аукціону отримати приміщення в оренду по вулиці П. Мирного.

Відповідне розпорядження в.о. міського голови Олександра Шамоти опубліковано на сайті міськради. Згідно з ним, у зв’язку з відсутністю інших претендентів, ТОВ «Агросельхозтехніка» отримає 82 «квадрати» приміщення за адресою вул. П. Мирного, 2а.

Власниками цього підприємства є:

  • Микола Бєлий (50%);
  • Володимир Хоменко (25%);
  • Олександр Дробишев (25%).

Володимир Хоменко у 2010-2015 році був депутатом міськради від партії «Совість України».

Тепер відповідне розпорядження Олександра Шамоти мають затвердити депутати міськради на черговій сесії. Тепер до суті.

Не є злочином отримувати в оренду комунальне приміщення, як і не є злочином бути депутатом міськради від будь-якої партії. Метою висвітлення цього матеріалу є те, що міська влада у 2019 році продовжує реалізовувати комунальне майно не через електронні аукціони.

Тобто, наразі відсутня прозора процедура, де ми дійсно можемо бачити, що здається в оренду, скільки претендентів і за скільки грошей отримає місто. Прозорість процесу знімає всі питання й сумніви. Проте не в нас.

Ми можемо лише нагадати що взимку міська влада передала без аукціону 1 тис. 160 «квадратів» в оренду, а весною віддала ще 500 «квадратів». При цьому правоохоронці вважають, що міська влада здає комунальні приміщення задарма.

Ну і головне: отримавши без аукціону нежитлове приміщення, ви можете зробити поліпшення будівлі (ремонт, який, до речі, й так у ваших інтересах) і завдяки цьому приватизувати будівлю без аукціону.

Так вже зробила низка депутатів міськради.

Таким чином місто втрачає власні приміщення, адже процедура їх передачі непрозора й тому неефективна. Крім приміщення, громада недоотримує і кошти.

Loading...