hscdudtunpzkwd14

Романа Скрипника, який тримав у заручниках начальника карного розшуку Віталія Шияна, шукають шостий день.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко сказав, що Скрипник, можливо, уже неживий. Про це пише ІА «Уніан», посилаючись на 112.ua. 

«Тому що, за даними поліції та за свідченнями поліцейських, яких він брав у заручники, він був під дією, як виявилося, сильних наркотичних засобів, метамфетамінів. Також такі свідчення дали ті люди, які з ним тісно спілкувалися, що він дуже серйозно сидів на наркотиках. Ми думаємо, що він міг завершити життя самогубством», – сказав Геращенко.

Речник Нацполіції області Роман Грішин сказав ЗМІСТу, що коментувати слова Геращенка не може. Повідомив, що нині правоохоронці продовжують розшукувати Скрипника. Пошукова операція не припиняється уже шостий день. 

Нагадаємо, 23 липня працівники Управління карного розшуку хотіли затримати Романа Скрипника, якого підозрюють у викраденні автомобіля. Але схопив одного із поліціянтів та погрожував підірвати його та себе гранатою РГД-5. Віталій Шиян, після перемовин, обміняв правоохоронця на себе. Скрипнику надали автомобіль. Правоохоронці їхали за автівкою слідом та оголосили спецоперацію «Грім».

«Терорист» озвучив свою єдину вимогу — щоби його не саджали до в’язниці за злочини, що він скоїв раніше. Скрипник покинув автомобіль у Шишацькому районі та втік до лісопосадки, а заручника відпустив.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження одразу за трьома статтями:

  • посягання на життя правоохоронця;
  • захоплення його в заручники;
  • незаконне поводження з боєприпасом.

Додамо, що радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол сказав, що затримання Романа Скрипника — питання часу. Його спіймають живим або мертвим.

Також у Полтаві з’явилося орієнтування з інформацією про винагороду за інформацію про місцеперебування Скрипника. Але від ідеї відмовилися, щоби не наражати на небезпеку людей.

ЗМІСТ також писав, що поліціянти склали психологічний портрет Скрипника. Вони також сказали, що чоловік має військовий вишкіл та навички виживання в екстремальних умовах.

Loading...