WwKHeu6EstXlaCog

Інспектори Управління Держпраці у Полтавській області перевірили КП «Полтаваелектроавтотранс» на додержання вимог законодавства про працю та промислову безпеку. З’ясувалось, що на підприємстві недостатньо дбають про здоров’я працівників. Як повідомляє прес-служба Управління Держпраці, певну роботу з охорони праці на КП «Полтаваелектроавтотранс» проводять, однак під час обстеження виробничих дільниць підприємства інспектори виявили ряд порушень. Серед яких: відсутній […]

Інспектори Управління Держпраці у Полтавській області перевірили КП «Полтаваелектроавтотранс» на додержання вимог законодавства про працю та промислову безпеку. З’ясувалось, що на підприємстві недостатньо дбають про здоров’я працівників.

Як повідомляє прес-служба Управління Держпраці, певну роботу з охорони праці на КП «Полтаваелектроавтотранс» проводять, однак під час обстеження виробничих дільниць підприємства інспектори виявили ряд порушень. Серед яких:

  • відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
  • не проведена ідентифікація ОПН (об’єкта підвищеної небезпеки) відповідно до кількості порогової маси небезпечних речовин;
  • деякі працівники не атестовані за умовами праці на робочому місці;
  • відсутня необхідна документація на всі будівлі та споруди, які експлуатуються підприємством, тощо.

І фахівці, і колегія Управління Держпраці одностайно вважають, що причинами таких порушень є недостатній контроль з боку відповідальних посадових осіб за виконанням вимог правил і норм з безпечного ведення робіт.

За результатами перевірки п’ятьох винних осіб притягнули до адмінвідповідальності. Також інспектори Держпраці запропонували призупинити експлуатацію 24-х одиниць обладнання, що становили загрозу для життя та здоров’я працівників.

Керівнику Комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» рекомендували усунути порушення та організувати постійний розгляд питань охорони праці на робочих нарадах.

Loading...