Фото – Полтавська ОР

Полтавська обласна рада вирішила направити до резервного фонду області 100 млн грн. Їх витратять на закупівлю палива, харчових продуктів для переселенців та територіальної оборони.

Про це відомо із позачергової сесії Полтавської обласної ради.

Також 100 млн грн направлять на медицину, ліки, лікарські засоби та обладнання.

До того ж виділять 80 млн грн для обласних комунальних підприємств «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканалу» на реконструкцію котельні та ремонту колекторів. Нагадаємо, раніше на засіданні Полтавського виконавчого комітету теж розглядали це питання, але, необхідних голосів під час голосування не знайшли.

Тоді начальниця бюджетно-фінансового управління Тетяна Кустолян повідомила, що підприємства звернулися з проханням виділити фінансову підтримку підприємствам через Управління житлово-комунального господарства.

Підприємства надіслали ці прохання через те, що їм не вистачає коштів на оплату праці та виробничі витрати. Рівень оплати платіжок жителями Полтави з початком війни суттєво зменшився, тому можливостей для надання послуг не вистачає. Заступник голови Полтавської обласної ради та член виконкому Олексій Чепурко каже, що ці підприємства продовжують забезпечувати теплопостачання та водопостачання попри аварійні ситуації.

На це міський голова Полтави Олександр Мамай сказав, що поки керівники цих підприємств не прийдуть до нього особисто й не пояснять навіщо їм кошти, підтримку виділити не зможуть. 

Loading...