6 лютого у Кременчуці провели в останню путь 37-річного захисника Дмитра Ковальчука.

Про це повідомили у Кременчуцькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Дмитро Ковальчук боровся за незалежність України з жовтня 2022 року. Військовослужбовець служив у лавах 122-го окремого аеромобільного батальйону на посаді снайпера. Воїн загинув 11 січня поблизу Білогорівки на Луганщині під час мінометного обстрілу. Дмитро Ковальчук прикривав своїх побратимів, які відходили з позицій. 

Церемонія прощання з військовослужбовцем відбулася у Міському палаці культури. Після відспівування у Свято-Миколаївському соборі Дмитра Ковальчука поховали на Алеї Героїв на Свіштовському цвинтарі. У захисника залишилася дружина. 

Вічна пам’ять герою.

5 лютого у Пирятині відбулася церемонія прощання з воїном Андрієм Дєдовим. Військовослужбовець загинув 30 січня. Півроку тому у боях на Донеччині загинув його молодший брат. 

Олександр Бурсов загинув 12 травня внаслідок ворожого обстрілу вакуумними бомбами. 27 січня захисника провели в останню путь. Попрощатися з Олександром Бурсовим прийшли рідні, друзі та односельці.

Євгенію Кулику навіки 23. Він загинув 12 січня у стрілецькому бою на Донеччині. Його тіло повернули в межах обміну. 5 лютого у Зінькові відбулося прощання з воїном.

Loading...