Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Автор – Ігор Ткачов

Ліміт потужності для Полтавщини відрізняється залежно від кожної години упродовж доби, але не перетинає позначку у 469 МВт.

Про це повідомили у «Полтаваобленерго 25 січня.

«Укренерго» довело ліміти до області, а ознайомитися з ним можна за посиланням.

Нині планується графік погодинного відключення електроенергії з одночасним вимкненням двох черг - основної та додаткової, що позначена у дужках. Це свідчить про чотиригодинні відключення.

Періодичність та тривалість застосування кожної черги графіку можна знайти за посиланням.

«Вкотре закликаємо мешканців області економніше користуватися побутовими приладами, освітленням та електроопаленням. Від цього залежить стабільна робота електромереж області», – повідомили у «Полтаваобленерго».

Щоб дотриматися встановленого ліміту споживання «Полтаваобленерго» використовують різні схеми відключення світла: це можуть бути погодинні, аварійні або екстрені вимкнення, які подекуди застосовують одночасно. Чим відрізняються типи відключень, які запроваджують на Полтавщині, читайте тут.

Нагадаємо, стало відомо, що критична інфраструктура Полтавщини споживає майже половину виділеної для області потужності. За 8 січня близько 200 МВт спожила критична інфраструктура, тоді як станом на жовтень середній показник був 105 МВт.

На лініях критичної інфраструктури підключені побутові споживачі. У цих будинках планують відключати світло в ручному режимі.

Loading...