c57t5oiqjoicjezx

Голова партії «Голос» Кіра Рудик заявила, що у Сумах та Полтаві скоріше за все не висуватимуть людей на місцеві вибори.

Про це вона розповіла під час інтерв’ю виданню «Українська правда», яке опублікували 6 серпня. На запитання про те, де «Голос» не висуватиме людей на місцеві вибори, Рудик згадала про Полтаву й Суми. Сьогодні у партії визначилися з тим, що висуватимуть кандидатів на посаду міського голови у Києві, Львові, Івано-Франківську. Щодо інших міст тривають дискусії, або вже й перемовини.

У Полтаві ж партія не претендуватиме на те, щоб зайти в міську, чи обласну раду. Причиною цього називають відсутність команди, яка готова представляти політсилу на місці:

«Там у нас немає людей, які б працювали з нами довгий час. Краще менше, але краще. І тому, якщо в мене є якісь застереження, червоні прапори, або щось інше – це стосується і членів ТВК, і людей, які можуть від нас висуватися, краще цього не робити, аніж ризикнути. Тому зараз у нас відбувається інвентаризація, плюс розбудова штабів і їх координація», – говорить Кіра Рудик.

Кіра Рудик сказала, що їхня партія не братиме участьу місцевий виборах у Полтаві. Артур Кобзар це підтвердив (Фото – фб-сторінка Кіри Рудик)

Слова Кіри Рудик 6 серпня підтвердив підприємець Артур Кобзар, який мав очолити полтавський обласний партійний осередок.

Рішення про утворення полтавського обласного осередку партії політрада партії ухвалила у травні. Станом на 6 серпня на Полтавщині зареєстрованого осередку немає. Тоді Кобзар говорив, що реєстрація осередку триватиме не більше, аніж 10 днів і після цього партія розгорне діяльність на Полтавщині.

Про плани почати роботу говорила ЗМІСТу й координаторка полтавського офісу «Голосу» Юлія Городчаніна. Вона мала очолити міську організацію партії.

Раніше ЗМІСТ писав, що керівниця партії Кіра Рудик в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» сказала, що їхня політична сила веде переговори з іншими партіями для локального об'єднання на місцевих виборах. Зокрема, йшлося не про системне об'єднання, а точкові коаліції. Тоді Юлія Городчаніна сказала, що з ким партія об'єднуватиметься на Полтавщині буде зрозуміло згодом, бо про це було говорити зарано.

Нагадаємо, під час виборчої кампанії лідер «Голосу» Святослав Вакарчук дав у Полтаві безкоштовний концерт та презентував свою партію. ЗМІСТ також розповідав хто з полтавців претендував на депутатський мандат по мажоритарці та  по спискам.

Про плани створити більшість у Полтавській міській раді ЗМІСТу говорив голова місцевого осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива. Від цієї політсили на посаду міської голови Полтави балотуватиметься Оксана Деркач. До речі, нещодавно ЗМІСТ записав з нею інтерв’ю у межах політичного проєкту «Без води».

Від всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на посаду мера претендуватиме депутат міськради Андрій Матковський. Днями він очолив міську організацію партії.

Від політсили «За майбутнє» на посаду міського голови Полтави претендуватиме ексмер Олександр Мамай. ЗМІСТ прослідкував хто йде разом з Мамаєм на вибори й писав про людей. Які публічно висловлюють йому підтримку.

Також ЗМІСТ писав про потенційних кандидатів на посаду міського голови Полтави від «Слуги народу». Один з них – забудовник Сергій Іващенко. Він уже заявив, що братиме участь у місцевих виборах за підтримки місцевої асоціації бізнесу. Цікаво, що в обласному осередку «Слуги народу» досі офіційно не представили свого головного кандидата, але розповіли про плани партії на Полтавщині. Тут вважають, що їм вдасться знайти кандидата на посаду міського голови Полтави, який зміг би перемогти Олександра Мамая (він наразі має найбільше шансів перемогти з-поміж інших кандидатів).

Також балотуватиметься в мери екснардеп Сергій Каплін. Він представляє «Партію простих людей». Каплін розповідав ЗМІСТу, що, його партія виграє вибори, а акцент у передвиборній програмі він робитиме на розвиток інфраструктури Полтави.

Партію «Рідне місто» на виборах міського голови представлятиме Олександр Удовіченко. Він говорив раніше, що це рішення було ухвалено у партії колективно, а на вибори місцева політсила йде. Аби мати змогу впливати на процеси у Полтаві.

Також про наміри балотуватися на посаду міського голови заявляв екснардеп 2 скликань та ексочільник Ковалівки Юрій Бублик. Щоправда, Бублик не розповідав з якою політсилою йтиме на місцеві вибори, адже тривав складний етап перемовин.

Також раніше нардепка Ніна Южаніна очолила полтавський обласний осередок партії «Європейська Солідарність». Її призначення варто сприймати як повне оновлення представників партії на місцях. Завуальовано на появу імені Ніни Южаніної на Полтавщині відреагував голова Полтавської облради Олександр Біленький на власній фб-сторінці. Він написав, що фракцію «ЄС» лишати не буде і лишається вірним своїм політичним переконанням.

Loading...