5ruzcekpnrdvwnbl

Юрій Бублик та його брат Олександр Бублик вели перемовини з політсилами «Голос», «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Довіра», «Пропозиція» та «За майбутнє». Та все ж на місцеві вибори вони йтимуть разом з об’єднанням «Свобода». Про це ЗМІСТу стало відомо 19 серпня з фейсбук-сторінки екснардепа: Як пише Бублик, разом із братом вони прийняли пропозицію політичної сили […]

Юрій Бублик та його брат Олександр Бублик вели перемовини з політсилами «Голос», «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Довіра», «Пропозиція» та «За майбутнє».

Та все ж на місцеві вибори вони йтимуть разом з об’єднанням «Свобода». Про це ЗМІСТу стало відомо 19 серпня з фейсбук-сторінки екснардепа:

Як пише Бублик, разом із братом вони прийняли пропозицію політичної сили «Свобода» і вирішили приєднатися до неї:

 «Ми вважаємо, що місцеві вибори мають відбуватися за мажоритарною системою. Тільки пряме представництво у раді матиме зворотній зв’язок із виборцем. Та чинне законодавство дозволяє балотуватися до нашої Полтавської ради лише під партійними прапорами[…] Ця політична сила для нас не нова, ми поділяємо програму захисту українців, що є програмою партії, добре знаємо актив партії. Щобільше, ми із братом, будучи членами партії, брали активну участь у розбудові Свободи на Полтавщині в 2010-2015 роках».

Раніше ЗМІСТ писав, що у травні Юрій Бублик заявив про намір балотуватися на посаду міського голови Полтави. Нагадаємо, раніше він був народним депутатом по 145 округу – Київський район м. Полтави, Котелевський, Полтавський райони. На виборах 2012 року ексочільник Ковалівки балотувався від ВО «Свобода», яку залишив 2015 року. Менш ніж рік (з квітня 2016 до січня 2017) був у складі фракції «БПП». 2019 року на 145 окрузі Юрія Бублика переміг висуванець від «Слуги народу» Андрій Боблях.

Також ЗМІСТ розповідав про підсумки діяльності полтавських нардепів перед парламентськими виборами 2019 року.

Додамо, що Юрій Бублик підтримав бюджет-2019курс України в НАТО та ЄСзакон про мовузміни до Податкового кодексу щодо «євроблях», Виборчий кодекс із відкритими списками, хімічну кастрацію та створення єдиного реєстру педофілів, і не підтримав звільнення Володимира Гройсмана.

Що наразі відомо ЗМІСТу про плани політсил на місцеві вироби на Полтавщині:

  • Про плани створити більшість у Полтавській міській раді ЗМІСТу говорив голова місцевого осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива. Від цієї політсили на посаду міської голови Полтави балотуватиметься Оксана Деркач. До речі, нещодавно ЗМІСТ записав з нею інтерв’ю у межах політичного проєкту «Без води».
  • Від всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на посаду мера претендуватиме депутат міськради Андрій Матковський. Днями він очолив міську організацію партії.
  • Від політсили «За майбутнє» на посаду міського голови Полтави претендуватиме ексмер Олександр Мамай. ЗМІСТ простежив, хто йде разом з Мамаєм на вибори, й писав про людей, які публічно висловлюють йому підтримку.
  • Ми писали про потенційних кандидатів на посаду міського голови Полтави від «Слуги народу». Один з них – забудовник Сергій Іващенко. Він уже заявив, що братиме участь у місцевих виборах за підтримки місцевої асоціації бізнесу. В обласному осередку «Слуги народу» досі офіційно не представили свого головного кандидата, але розповіли про плани партії на Полтавщині. Тут вважають, що їм вдасться знайти кандидата на посаду міського голови Полтави, який зміг би перемогти Олександра Мамая.
  • Також балотуватиметься в мери екснардеп Сергій Каплін. Він представляє «Партію простих людей»;
  • Партію «Рідне місто» на виборах міського голови представлятиме Олександр Удовіченко. Він говорив раніше, що це рішення було ухвалено у партії колективно, а на вибори місцева політсила йде, аби мати змогу впливати на процеси у Полтаві;
  • Також раніше нардепка Ніна Южаніна очолила полтавський обласний осередок партії «Європейська Солідарність». Завуальовано на появу імені Ніни Южаніної на Полтавщині відреагував голова Полтавської облради Олександр Біленький на власній фб-сторінці. Він написав, що фракцію «ЄС» лишати не буде. Натомість Олександр Біленький балотуватиметься до Полтавської обласної ради від партії «Довіра»;
  • «Голос» на місцеві вибори на Полтавщині не йтиме. Причиною цього називають відсутність команди, яка готова представляти політсилу на місці.

Loading...